365ková výzva aneb 365x brunhilda

už dlouho pokukuju po odvážlivcích, kteří dokážou dělat něco se železnou pravidelností. uplést bič sama na sebe jsem párkrát zkusila též. výsledek? fiasko. 

moleskine týdeníček vydržel půl roku, papírová knihovnička dokonce jen dva měsíce. o pravidelném cvičení, konzumaci ovoce, či jiných prospěšných aktivitách raději nemluvě.

o to větší obdiv má ranní ptáče za každodenní focení, kate bingaman-burt za překreslení každičký koupený věci, neznámý cirkusák za hodobóžový kreace z balonků.

ale! sbírám koule až z parket a pouštim se do toho. tentokrát už fakt jo. rozjíždim vlastní projekt 365x brunhilda - každý den aspoň jedna kresba, malůvka či skica. a žádný štráchy s novoročním předsevzetím. rovnou teď a tady. respektive od 1. prosince.

a jelikož štábní kultura musí bejt, projektu 365x brunhilda věnuju spešl tumblr účet. vyzkoušim ho a navíc budu tak trochu soutěžit s brundibárou a její snídaňovou ultimate challenge na instagramu.

tumblr vs instagram, žrádlo vs umění!

ovšem přátelé, tim tuhle virtuální jízdu ještě zdaleka nekončíme. za každý vynechaný den nasypu do kasičky 100 kaček. a pokud to budu flákat (není možná!), peněz bude hodně a věnuju je na charitu. 

mno a od vás bych kromě burácivého fandění hip-hap-hop! potřebovala poradit - kam by peníze za lenost měly putovat?